gümüş bilezik modelleri
KategorilerGümüş Takı Modelleri

Gümüş Bilezik Modelleri 2020 Mayıs

Herkese merhaba bilezikmodelleri.com ziyaretçileri. 2020 yılı Mayıs ayındayız. Bu ay öne çıkan modelleri harmanladık sizler için. Bilezik modelleri hakkında sizlere güncel bilgileri aktarmaya başladık ve devam edeceğiz.

Kendi tarzınıza uygun bilezik modelini bularak daha sonra bunu satın alabilir ve tarzınıza bir şıklık katabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere 925 ayar gümüş bilezik modellerinden bahsediyor olacağım. Gümüş madeni ile başlamak istedim yazıma çünkü gümüş gerçekten çok faydalı, kaliteli ve gözardı edilmemesi gereken bir maden türüdür. Altından sonra en değerli maden olduğunu ben tüm samimiyetimle söyleyebilirim.

Gümüş nedir? Arkadaşlar gümüş %92.5 saf gümüş madeninden oluşmaktadır. Geriye kalan %7.5 ise bakır madenidir. Eee? Gümüşün içine neden bakır ekliyoruz arkadaşım hani gümüştü bu? Gümüşün saf hali çok sıvı arkadaşlar, yani şekil almıyor, bozuluyor. Bu yüzden bir miktar bakır ile madene serlik veriliyor ve katı-sıvı bir hale geliyor. Böyle oluncada mükemmel tasarımlar ortaya çıkabiliyor.

Kısaca bu madenden bahsetttiğimize göre sizlere 2020 gümüş bilezik modelleri hakkında bilgilendirmelere başlayabiliriz. Modellere geçmeden şunu belirtmek istiyorum. Eskisi gibi koca koca bilezikler moda değil artık. Zaman geçtikçe insanlar sadeleşme yolunda ilerliyor ve artık minimal bilezik modelleri popüler olmakta, hatta tüm takı modellerinde minimalistleşme sendromu yaşanmakta.

2020 Mayıs – Gümüş Bilezik Modelleri

Aşağıda bir takım gümüş bilezik modelleri görüyorsunuz. Çoğu minimal modellerden seçilmiş takılardır. Çünkü artık çoğu kişinin hayatında abartılı büyük şeylere yer yok.

E tabi siz büyük takılar seviyor olabilirsiniz. Sizler içinde özel içeriklerimiz olacak. Her zevkten kadın için biz burada takı modelleri paylaşacağız ve sizlerin ufkunu genişleteceğiz. Kadın aksesuar modelleri için bizi takipte kalın.

Gümüş Bilezik Fiyatları

Arkadaşlar bizzat net fikrimi söylüyorum. Gümüş diye küçümsemeyin ve çok ucuza bilezik aramayın. En az 100TL civarını gözünüzden çıkarın, kaliteden şaşmayın. Gümüşün ayarı, üzerinde taşın ağırlığı ve değeri, işçiliğin ve kaplamanın kalitesi fiyatlarda etkendir. 30TL’ye alırsınız ama 925 ayar değildir, paranızı çöpe atmayın.

“Gümüş Bilezik Modelleri 2020 Mayıs” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir